Studio tatuażu w Radomiu - jak wybrać?

Studio tatuażu w Radomiu – jak wybrać?

Zastanawiasz się  nad wykonaniem dziary w mieście Radom? Ale nie wiesz, który salon tatuażu będzie dla Ciebie odpowiedni?  Zobacz, na co warto patrzeć zanim zapiszesz się na termin tatuowania.

W Radomiu możesz wybrać się do kilku studiów gdzie wykonywane są tatuaże i mają one duże liczby opinii, które pomogą Ci w wybraniu konkretnego salonu.

  • Sky Tattoo Radom,
  • STUDIO TATUAŻU BULLETT,
  • INK NOT DEAD i kilka innych.

Wybierz styl

Studia tatuażu dają miejsce pracy kilku tatuatorom. Robią tak, ponieważ istnieje wiele styli, w których można wykonać dziarę np. kreskówkową, realistyczną, oldchool i wiele innych. Najlepiej dla Ciebie jeśli osoba wykonująca tatuaż będzie specjalizowała się w tym jednym konkretnym motywie, bo nadzwyczajnie na świecie człowiek może być tylko najlepszy w jednej dziedzinie w swoim życiu…tak samo jest ze stylami. Poza tym łatwiej będzie takiemu tatuatorowi przedstawić Twoją wizję w tym motywie, który Ci się podoba jeśli się na nim zna i ma duże doświadczenie w tym zakresie.

Zwróć uwagę na higienę miejsca

Naszym zdaniem, aby sprawdzić czy dany salon tatuażu przestrzegać zasad higieny i bezpieczeństwa warto udać się do wybranego miejsca na „kontrole”. Studio powinno być bez grama brudu na meblach, podłodze i wszystkich innych zakamarkach. Jeśli widzisz odchyły raczej lepiej jest się wycofać jak najszybciej. Takie zaniedbanie może oznaczać, że praca też nie jest wykonywana w sterylnych warunkach, a to może grozić problemami ze zdrowiem, a także życiem.

Sprawdź komentarze od innych klientów

Ważnym krokiem oprócz skontrolowania poziomu przestrzegania zasad BHP i wybrania odpowiedniego stylu jest prześledzenie wszystkich profili społecznościowych danego salonu, a także sprawdzenie opinii w Google. Dzięki, temu można wyciągnąć istotne informacje na temat jakości obsługi, jakości wykonania tatuażu czy czystości w danym salonie. Sprawdź, więc Instagrama oraz Facebooka, by zobaczyć jak wyglądają wykonane projekty innych klientów. Ze względu na to, że tatuaż to decyzja na całe życie musisz koniecznie dokładnie przestudiować wszystko co się da, aby uniknąć kosztownego błędu, który potem trzeba będzie usuwać laserowo bądź podjąć współpracę z nowym artystą, który na pewno za poprawkę nie weźmie mało.

Sprawdź także polecane przez nas studio tatuażu Warszawa.